Skip to main content

Новинки:

Політика конфіденційності

Інтернет магазин Xoztorg гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Це підтверджується встановленим SSL сертифікатом безпеки та передачею даних між користувачем та сайтом за надійно захищеним протоколом https.

Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних. Ми гарантуємо повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана лише для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар у потрібне місце в строк. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми. Ми не будемо використовувати Ваші дані для будь-яких шахрайських дій або спам розсилок.

Якщо у Вас виникнуть якісь проблеми або питання щодо авторизації-реєстрації в магазині - напишіть нам на адресу електронної пошти xoztorg2013@gmail.com і ми завжди допоможемо Вам!

Теги: довідка

Координати:

Інтернет магазин Xoztorg

Івано-Франківська область, Косів
Попова, 3а

Показать на карте

+38(097)1289661

Пн - Пт 09:00 до 18:00

Працюємо без ПДВ

close